Krystian Koszela

Doświadczony ratownik, medyk pola walki, strażak ochotnik, żołnierz WP. Instruktor KPP i technik przetrwania. Trener Ju-Jitsu II stopnia, sędzia MMA.
Krystian_Koszela_Academy24_trener_Defence24_photo

Specjalizacja

  • Medycyna Pola Walki
  • Pierwsza Pomoc Przedlekarska
  • Techniki przetrwania w niesprzyjającym środowisku

Szkolenia

Ratownik i medyk pola walki z wieloletnim doświadczeniem, strażak ochotnik, żołnierz Wojska Polskiego, członek Grupy Ratowniczo – Poszukiwawczej oraz opiekun medyczny. Absolwent wielu kursów medycyny ratunkowej oraz medycyny pola walki. Doświadczenie zdobywał zarówno w środowisku cywilnym jako instruktor kwalifikowanej pierwszej pomocy, jak i wojskowym pełniąc funkcję bojowego medyka Fundacji „W międzyczasie” podczas wojny w Ukrainie. Z zamiłowania instruktor technik przetrwania w niesprzyjającym środowisku. Swoją wiedzę z medycyny ratunkowej w środowisku cywilnym, pogłębia pracując jako zabezpieczenie medyczne imprez masowych na terenie całego kraju. Od lat związany ze sportami walki jako trener II stopnia Ju-Jitsu oraz sędzia Ju-Jitsu i MMA.

Przeznaczenie człowieka to nie tylko osiąganie własnych celów, ale również dzielenie się zdolnościami i doświadczeniem, by pomagać innym w pokonywaniu trudności i tworzeniu lepszego świata dla wszystkich.

Jane Goodall