FAQ_Academy24_szkolenia_Defence24_banner

FAQ – Często zadawane pytania

Jak zapisać się na szkolenie?

W tej chwili posiadamy w ofercie szkolenia zamknięte skierowane do klienta biznesowego. Zapisanie się na tego typu szkolenie, na ten moment oznacza zgłoszenie zapotrzebowania na wybrane szkolenie i zapoczątkowuje proces ustalania i dostosowywania parametrów szkolenia do Państwa szczegółowych potrzeb.

W celu zapisania się na szkolenie zamknięte, należy wejść na stronę wybranej oferty i wybrać przycisk Zapisz się. Następnie należy wypełnić znajdujący się w tym miejscu formularz zgłoszeniowy.

Przygotowanie oferty i wyceny szkolenia poprzedzone będzie badaniem potrzeb i preferencji tak, aby nasza propozycja była w maksymalnym stopniu zgodna z Państwa oczekiwaniami.

W jaki sposób mogę poznać cenę szkolenia?

Ze względu na indywidualne podejście, każde oferowane przez nas szkolenie, dostosowujemy w maksymalnym stopniu do Państwa preferencji. W związku z tym cena szkolenia ustalana jest indywidualnie w zależności od różnego rodzaju parametrów organizacyjnych oraz merytorycznych, takich jak m.in. sala szkoleniowa czy też rozmiar grupy.

W celu poznania wyceny szkolenia zapraszamy do skorzystania z opcji Zapisz się, która znajduje się na każdej stronie szkolenia lub wybranie oferty Szkolenie Uszyte Na Miarę.

Gdzie odbywają się szkolenia?

To zależy od preferencji zamawiającego. Szkolenie możemy zorganizować w siedzibie firmy/instytucji lub wynajętej przez nas sali szkoleniowej w uzgodnionej lokalizacji.

Niektóre szkolenia ze względu na ich specyfikę wymagają specjalistycznych warunków, w związku z czym możliwość wyboru miejsca szkolenia może być w takich sytuacjach ograniczona – przykładem są tutaj szkolenia z zakresu strzelectwa, które przeprowadzamy na profesjonalnych i certyfikowanych strzelnicach.

W ofercie Academy24 nie znajduję szkolenia, które mnie interesuje, co w takim przypadku?

Jeżeli nie odnajdziesz odpowiedniej dla Ciebie propozycji – skorzystaj z oferty indywidualnej Szkolenia Uszytego Na Miarę i samodzielnie zaprojektuj ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Czy posiadacie w ofercie szkolenia online?

W tym momencie nie posiadamy szkoleń w formie e-learningowej natomiast w niedalekiej przyszłości planujemy wprowadzić takie rozwiązania do naszej oferty.

W jaki sposób określany jest poziom zaawansowania szkolenia?

Kwestia określenia poziomu zaawansowania dla poszczególnych szkoleń jest bardzo złożona. Posiadamy w ofercie zarówno szkolenia, które mają jeden poziom zaawansowania np. A – podstawowy lub ze względu na specyfikę szkolenia poziom specjalistyczny, jak również szkolenia z trzema i sześcioma poziomami.

Do określenia poziomów szkolenia wzorujemy się na systemie CEFR – Europejski System Opisu Kształcenia Językowego, ESOKJ (ang. Common European Framework of Reference for Languages, CEFR) – jest to stopień znajomości języka obcego w określonej klasyfikacji, a więc umiejętności w mówieniu, słuchaniu, czytaniu i pisaniu. Klasyfikację przyjęła Rada Europy, wprowadzając sześć poziomów oznaczonych wielką literą i dodatkowo cyfrą.

Dlatego też nasze szkolenia posiadające trzy poziomy zaawansowania mają  następującą klasyfikację:
A – podstawowy – Beginer
B – zaawansowany – Advanced
C – rozszerzony – Expert

Natomiast klasyfikacja naszych szkoleń o sześciu poziomach zaawansowania kształtuje się następująco:
A1 – początkujący – Breakthrough (Beginning, Beginner, Level 1)
A2 – podstawowy – Waystage (Elementary, Pre-intermediate, Level 2)
B1 – niższy średnio-zaawansowany – Threshold (Lower intermediate, Intermediate, Level 3)
B2 – wyższy średnio-zaawansowany – Vantage (Upper intermediate, Pre-advanced, Level 4)
C1 – zaawansowany – Operational proficiency (Advanced, Level 5)
C2 – expert – Mastery (Proficient, Level 6)

Jakie metody szkoleniowe wykorzystujecie?

Nasze podejście do szkolenia opiera się głównie na metodach praktycznych, co oznacza minimalne skupienie na teorii, a główny nacisk kładziemy na doświadczenie praktyczne i rozwijanie umiejętności.

W naszych szkoleniach wykorzystujemy różne narzędzia: warsztaty, gry sytuacyjne, symulacje, wykłady konferencyjne, testowanie oraz coaching. Wszystkie te narzędzia efektywnie wspierają proces uczenia się.

Jakie zaświadczenia otrzymują uczestnicy szkolenia?

Zaświadczenia wydawane są w zależności od specyfiki danego szkolenia oraz indywidualnych ustaleń z zamawiającym. Rozgraniczamy natomiast dwie kwestie od których uzależniamy formę wydawanych zaświadczeń:
– potwierdzenie uczestnictwa w szkoleniu – uczestnicy otrzymują zaświadczenie lub dyplom o uczestnictwie w szkoleniu,
– potwierdzenie zdania testu – wydajemy dyplom,
– potwierdzenie zdania egzaminu – wydajemy certyfikat.